• Arnhem Eagles MSE 4 BASKETBALL

  • Team sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Druyten, Frank vanTechnische stafCoach
    Schiebergen, DionTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag21:15-22:30Omnibus
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 12:45Arnhem Eagles MSE 4 - Black Stars MSE 2MFC de Omnibus
    9 mrt. 18:45V.B.V. MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 4Valleihal
    17 mrt. 14:30Arnhem Eagles MSE 4 - Pigeons MSE 1MFC de Omnibus
    23 mrt. 13:45Arnhem Eagles MSE 5 - Arnhem Eagles MSE 4MFC de Omnibus
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 4 ( 5e divisie MSE 5D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pigeons MSE 1151401100771928828
    2SBA Sphinx MSE 213110277655921722
    3Trajanum MSE 415110492878314522
    4Basketiers '71 MSE 215110493878115722
    5Arnhem Eagles MSE 414806104580623916
    6Wildcats MSE 214608825896-7112
    7Arnhem Eagles MSE 515609895935-4012
    8V.B.V. MSE 1155010769877-10810
    9Black Stars MSE 2155010709851-14210
    10SBA Sphinx MSE 3132011501857-3564
    11Joy-M MSE 1140014637966-3290