• Arnhem Eagles MSE 3 BASKETBALL

  • Team sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, LiamTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Donderdag21:15-22:30 Omnibus
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 16:30Trajanum MSE 2 - Arnhem Eagles MSE 3 *Gymnasion Hal A
    9 mrt. 20:15Arnhem Eagles MSE 3 * - Amical MSE 1MFC de Omnibus
    16 mrt. 20:00De Snipers MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 3 *Het Baken
    23 mrt. 16:15Arnhem Eagles MSE 3 * - Pluto MSE 1MFC de Omnibus
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Pluto MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 3 *90 - 70
    17 feb.Arnhem Eagles MSE 3 * - De Snipers MSE 181 - 52
  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 3 * ( Voorronde Mannen Senioren C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhem Eagles MSE 3 *220012794334
    2Achilles '71 MSE 2210196106-102
    3BC Shooters MSE 100000000
    4LB-ZAC MSE 12002100123-230

    Poulestanden Arnhem Eagles MSE 3 * ( Tussenronde Mannen Senioren E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Landslake Lions MSE 111007758192
    2Arnhem Eagles MSE 3 *10015877-190

    Poulestanden Arnhem Eagles MSE 3 * ( 3e divisie MSE 3D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Snipers MSE 1141103115898517322
    2Pluto MSE 1141103107988319622
    3Twente Buzzards MSE 11510059799453420
    4WSV MSE 11590610511049218
    5Amical MSE 114806112710586916
    6LB-ZAC MSE 21480610329874516
    7Arnhem Eagles MSE 3 *14806105391613714
    8Trajanum MSE 215609104210103212
    9BV Wyba MSE 214509914945-3110
    10Be Quick '28 MSE 11430119011151-2506
    11D.B.V. Arriba MSE 21500158641271-4070