• Arnhem Eagles MSE 2 BASKETBALL

  • Team sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Leon van denTechnische stafAssistent-coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag20:00-21:15Omnibus
    Donderdag21:15-22:30Omnibus
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 15:15Arnhem Eagles MSE 2 - TSBV Pendragon MSE 1MFC de Omnibus
    10 mrt. 19:00BC Kimbria MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 2Geusselt
    16 mrt. 20:30Arnhem Eagles MSE 2 - Achilles '71 MSE 1MFC de Omnibus
    23 mrt. 20:30Challenge MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 2De Tinnegieter
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Arnhem Eagles MSE 2 - Gennep Cougars MSE 1 *65 - 74
  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 2 ( 2e Divisie MSE 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Kimbria MSE 1151401151889462428
    2Achilles '71 MSE 1141202112285426824
    3Tantalus MSE 11510051313117314020
    4Maastricht Knights MSE 116100611141130-1620
    5Trajanum MSE 116907116510858018
    6TSBV Pendragon MSE 114707117811126614
    7Challenge MSE 113607847881-3412
    8EVBV Octopus MSE 1146089101087-17712
    9Gennep Cougars MSE 1 *1570810761160-8412
    10BC EINDHOVEN MSE 11440108891098-2098
    11Springfield MSE 116201410131351-3384
    12Arnhem Eagles MSE 21620149961316-3204

    Poulestanden Arnhem Eagles MSE 2 ( Voorronde Mannen Senioren D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Jugglers MSE 14400159145148
    2Trajanum MSE 14301177152256
    3Scylla MSE 2410317316762
    4Arnhem Eagles MSE 24103152166-142
    5LB-ZAC MSE 24103146177-312